Herhangi bir eğitim bulunamadı.

Haberler

Geri
Kategori :   |  5429 Görüntülenme

 SEGEM Akademi Kuruldu!


SEGEM’in e-öğrenme platformu SEGEM Akademi kuruldu.

 

SEGEM’in e-öğrenme platformu SEGEM Akademi (www.segemakademi.org) kuruldu. SEGEM tarafından sigorta sektörüne yönelik olarak düzenlenen yenileme eğitimlerinin e-öğrenme yöntemiyle gerçekleştirilebilmesi amacıyla kurulan SEGEM Akademi 1 Temmuz 2012 tarihinde açılacak.

Bu çerçevede Banka Teknik Personel ve Acente Teknik Personel Yenileme Eğitimleri ile sigorta şirketlerine yönelik “Yanlış Sigorta Uygulamaları” ve “Müşteri Memnuniyetinde Bilgilendirmenin Önemi” eğitimlerine SEGEM Akademi üzerinden erişim sağlanabilecek.Banka ve acente teknik personel yenileme eğitimleri modüllerden oluşacak ve her modülün sonunda adaylardan SEGEM tarafından hazırlanan soruları yanıtlamaları istenecek.  Eğitimi tamamlayan ve modül sonlarındaki soruların % 60’ını doğru yanıtlayan adaylar eğitimi başarıyla tamamlamış olacak.

SEGEM Akademi üzerinden yenileme eğitimlerine katılan adaylara ücretsiz kişisel gelişim eğitimleri de verilmeye başlanacak. SEGEM, SEGEM Akademi ile eğitimde zaman ve mekân kavramları ortadan kaldırılmayı ve adaylara internet erişiminin olduğu her yerde eğitim alabilme imkânı tanımayı hedefliyor.